Halloween 2018 Türkçe Dublaj Full izle

Halloween 2018 Türkçe Dublaj Full izle
7.5/10 228

Halloween 2018 Türkçe Dublaj Full izle

Hallowen 2018
Efsane film geri dönüyor. Korku filmlerinin en çok beğenilen serisi Hallowen 2018‘de tekrar çekilip vizyonlarda yerini alacak. Korku filmi sevenlerin merakla beklediği Hallowen Michael Myers efsanesi ile tekrar devam ediyor. 40 yıl sonra yeniden efsanede yer alacak Jemie Lee Curtis kahramanımızla tekrar mücadele savaşına girecek.
Hallowen 2018 Konusu
Laurie Strode 40 yıl önce Michael Myerstan kurtulmuştur ancak bir kez daha yüz yüze gelmesi an meselesidir. Heyecan ve korkunun iç içe olduğu film müziği ve hikâyesi ile sinemaseverler için ayrı bir tat verir. Filmin yönetmenliğini David Gordon Green yapmakta. Oyuncuları ise; Jemie Lee Curtis, Judy Greer ve Andv Matichak. Amerikan yapımı olan filmde Michael Myers yeniden kalibre edileceği söylentileri olsa da filmin devam filmi yönünde açıklamalar yapılmıştır. Filmi siteye düşer düşmez ilmeniz için alt yazısız olarak ta izleyebilirsiniz. Türkçe olarak Türkçe dublaj izle ile filmi dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Heyecan ve soluk soluğa izleyeceğiniz film Hallowen 2018 part olmadan da izlenebilir. Bölüm atlamanıza gerek kalmadan Full türkçe dublaj izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Kaliteli filmleri en iyi çözünürlükte izleyebileceğiniz Türkçe dublaj 1080p izle kısmından kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

228 kez izlendi
IMDB Puanı : 7.5
Yapım Yılı ve Ülke :
Etiketler :

Yorumlar

  • Hançerdeki kan lekesi

    HARİKA ADAMIM KESİNLİKLE İZLEYİN FİLİM SİNEMA CEKIMI DEIL 1890 DAN ZAMAN MAKINESIYLE GELEN YAPIMCILAR BU FILIMI OZAMANIN MAKİNESİYLE CEKMIS SÜPER YANİ

  • vagner

    SÜPER