Kızıl Serçe – Red Sparrow 2018 Full Türkçe izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (14)
7.5 IMDB Puanı 13 Yorum 93,355 Görüntülenme

Kızıl Serçe – Red Sparrow 2018 Full Türkçe izle

Dominika Egorova çok şey. Ne pahasına olursa olsun annesini korumaya kararlı bir kız. Ferocity, bedenini ve zihnini .. mutlak sınıra itmiş bir prima ballerina. Baştan çıkarıcı ve manipülatif bir savaş ustası. Kariyerine son veren bir sakatlık geçirdiğinde dominika ve annesi ... ... karanlık ve belirsiz bir gelecek ile karşı karşıyalar.
Genç bir Rus istihbarat subayı .CIA'in Rus istihbaratının ... ... en hassas şekilde nüfuz etmesini sağlayan ... ... ilk tur CIA ajanını baştan çıkarmak için görevlendirildi. İki genç subay, ticaret-zanaat, aldatma ve kaçınılmaz olarak sadece hayatlarını değil, başkalarının hayatlarını tehdit eden tutku dolu bir atmosferde çarpışır.Kızıl Serçe izle
Bu yüzden kendini Sparrow okulunun en yeni elemanı olarak manipüle edilmiş halde buluyor.onun gibi olağanüstü gençleri silah olarak kullanmak için eğiten gizli bir istihbarat servisi. Sapkın ve sadist eğitim sürecini sürdürdükten sonra, program şimdiye kadar üretilmiş en tehlikeli Serçe olarak ortaya çıkıyor.Kızıl serçe türkçe dublaj izle Dominika şimdi kendi hayatını ve onu güvenebileceği tek kişi olduğuna onu ikna etmeye çalışan bir Amerikan CIA ajanı da dahil olmak üzere, riske önem verdiği herkes, şimdi yönettiği gücü ile birlikte olan kişiyi uzlaşmalı.

Red Sparrow 2018 izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Red Sparrow

  Yayın Tarihi:

  02 Mart 2018

  Senaryo:

  Justin Haythe, Jason Matthews

  Yorumlar (13)