Pasifik Savaşı 2 isyan Full Türkçe izle
6.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.4 /10 (5)
5.7 IMDB Puanı 5 Yorum 28,334 Görüntülenme

Pasifik Savaşı 2 isyan Full Türkçe izle

2018 yılında fantastik ve bilim kurgu alanında adını duyuran Pacific Rim filmi; Steven S.DeKnight yönetmenliğiyle başarılı bir şekilde 2. Serisi yapılmıştır. Filmin başrollerinde, İdris Elba, Charlie Hunnam, Charlie Day, Max Martini ve Ron perlman yer almaktadır. Filmin ilk serisi 2013 yılında vizyona girerek, izleyiciden olumlu tepkiler almıştır. 2018’de Pacific Rim 2. Serisinde aksiyon sahneleri ile izleyiciyi ekran karşısına kilitlemektedir. Aksiyon ve fantastik film severler için, İngilizce dil seçeneği veya full türkçe dublaj izle, Türkçe dublaj hd izle seçenekleri bulunmaktadır. Filmde; Kajiu adlı denizde yaşayan yaratıkların, yüzeye yükselmesi sonucu, insanlar ve yaratıklar arasında savaş ortaya çıkar. Bu devasa yaratıkların insan kaynaklarını sömürmesi sonucunda, yaratıklarla mücadele için özel silahlar üretilir. İnsan beyni tarafından yönetilen robotlar ve Kajiu yaratıklarının dünya üzerindeki savaşı işlenmektedir. Filmi yüksek çözünürlükte izlemek için yeni eklenen, Türkçe dublaj hd ve 1080p tercih ederek, film kalitesini arttırabilirsiniz. 2018 bilim kurgu filminde serinin en çok merak edilen filmi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pasifik liman ayaklanmasının yönetmenliğin, Steven S. Deknight üstlenirken, senaryosunu, Travis Beacham üstlenmiştir. Tüm bunlarla beraber filmin başrollerinde ise, John Boyega, Tian Jing ve Scott eastwood üstlenmiştir. Pasifik liman ayaklanması, macera ve bilim kurguyu bir arada sevenler için mutlaka izlenmesi gereken bir film olma özelliğini taşır.
Macera ve Bilim Kurgulu Harika Bir Film
Macera sevenler için, hazırlanmış olan filmde bir gurup okyanus canlısı insan ırkına saldırı. Bu saldır karşısında bilim adamları ve birçok askerin mücadele verdikleri gözlemlenir. Yabancı film izlemeyi sevenler için full Türkçe dublaj izle seçeneği sunulmuştur. Böylece filmi soluksuz ve rahatlıkla izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj olarak evde ailecek izlenebilecek bilim kurgu ve macera filmlerinin başında gelen filmi mutlaka Türkçe dublaj HD izle seçeneği ile izlemeniz tavsiye edilir. Böylece HD seçeneği ile filmi daha net ve daha kaliteli olarak izleyebilirsiniz. Filmde büyük robotların yer aldığı ve film dünyada fazlaca yoğun ilgi ile beklendiği gözlemlenmiştir. Türkçe dublaj 1080p seçeneği ile izlemek filmin görüntü kalitesini yükseltecektir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  23 mart

  Senaryo:

  Hakan Himler

  Ödüller:

  Holly

  Yapım Şirketi:

  universal

  Yorumlar (5)