Rampage: Büyük Yıkım Full Türkçe Dublaj izle
9.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.1 /10 (18)
8.2 IMDB Puanı 1 Yorum 31,912 Görüntülenme

Rampage: Büyük Yıkım Full Türkçe Dublaj izle

Yönetmen:

Rampage: Büyük Yıkım, Amerikan yapımı film görüntü ve ses efektleri ile dikkat çekiyor. Macera ve aksiyon sevenler için oldukça ilginç konusu ile dikkat çeken film genetiği ile oynanmış hayvanları ele alıyor. İnsanları kendinden uzat tutan Primatolog olan Davis Okoye zeki bir goril ile bir bağ kurar. Oldukça şirin ve kibar olan maymun uygulanan deney sonrasında ise kişiliği değişerek tam bir canavara dönüşerek tehlikeli bir yaratık olur. Deneylerle dönüştürülmüş birçok hayvan bu şekilde dönüştürüldüğü bir süre sonra fark edilir.
Hayvanların Genetiği İle Oynanması Ciddi Sorunlara Yol Açacaktır
Hayvanların deneylerle dönüştürüldüğünü ele alan film gerek konusu ile gerekse de görsel efektleri ile ilgi çekiyor. Günümüzün tüm teknolojik imanlarından yararlanılarak çekilen film 2018 yılının en iddialı ABD yapımı filmleri arasında yer alıyor. Üstelik film de oynayan oyuncular deneyimli ve seyircinin tanıdığı isimlerden oluşuyor. Filmin başrollerinde Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman gibi önemli isimler yer alıyor. Üstelik filmin yönetmenliğin de ise Brad Peyton oturuyor.
Sitemize girdiğinizde en yeni filmlerden tutunda en çok tercih edilen filmlere kadar birçok filmi bulabilirsiniz. Türkçe dublaj film izle seçeneğini kullanarak siz de sitemiz üzerindne dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Macera ve aksiyon sevenler için 2018 yapımı Rampage: Büyük Yıkım en iyi alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkıyor.
Kendi halinde bir yaşam sürmeye karar veren ve birçok insandan uzaklaşarak hayatını sürdüren Primatolog olan Davis Okoye, bakımıyla ilgilendiği goril ile arasında inanılmaz bir bağ kurar. maymun, Uygulanan yanlış bir deney sonucu sevimli goril bir anda korkunç bir canavara dönüşmesi ile film başlar. Bu andan sonra hiçbirşey artık eskisi gibi olmayacaktır.
Genetiği İle Oynanmış Hayvanları Kurtarmak Davis Okoye Düşer
Yaşanan bu olay sonrasında araştırma yapıldıkça, bu şekilde yanlış deneyler sonrasında dönüştürülmüş birçok yırtıcı hayvan olduğu ortaya çıkar. Davis, küresel bir afetin oluşmasından endişe ederek bu şekilde genetiği değiştirilmiş hayvanları genetik mühendisi Davis Okoye ile birlikte kurtarmak için harekete geçer. Siz de sitemiz üzerinden film izle seçeneği ile ABD yapımı bu filmi izleyebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)