Sessiz Bir Yer 2018 Full izle
7.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.7 /10 (19)
8.0 IMDB Puanı 19 Yorum 39,778 Görüntülenme

Sessiz Bir Yer 2018 Full izle

A Quiet Place 2018 yılında gösterime girecek olan Sessiz Bir Yer 2018 adlı filmin yönetmeni John Krasinski, aynı zamanda filmde oyuncu ve senarist olarak da görev Almıştır. Usta yönetmene Emily Blunt, Noah Jope ve Noah Jupe gibi oyuncular eşlik etmektedir.
Doğa üstü bir çok olayı konu alan filmi,  full Türkçe dublaj izle keyfi ile izlemeniz dram, korku ve gerilim türlerinin nasıl harmanlandığını yaşayarak hissetmenizi sağlayacaktır.
 Sessiz Bir Yer İle Film Keyfi
Türkçe dublaj HD izle seçeneğiyle keyifle izleyeceğiniz filmin konusu, kendi kasabalarında sakin ve mutlu bir hayat süren aile,  çiftliklerine bulaşan doğa üstü bir varlık sayesinde beraberlikleri bozulur ve durumu fark eden aile, mutlulukları için bu doğa üstü varlıkla mücadele etmeye karar verir.
Film sahneleri ile 2018 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Usta yönetmen Scott Beck ve Bryan Woods gibi güçlü senaristlerle çalışarak, bizzat kendi de senaryo sürecinde yer aldığı filmine konusu itibarıyla çok güvenmektedir. Türkçe dublaj 1080p izle seçeneği ile kaliteli ses sayesinde filmdeki gerilim sahnelerine kendinizi dahil hissederek, sahneleri birebir yaşayabileceğiniz filmde ailenin birliği için verdiği mücadele de, duygusal olarak sizi çok etkileyecek.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (19)