Yolcu Türkçe Dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
6.6 IMDB Puanı 3 Yorum 23,146 Görüntülenme

Yolcu Türkçe Dublaj izle

2018 – ABD yapımı olan filmi siz de sitemize girerek film izle seçeneğini kullanarak izleyebilirsiniz. Aksiyon ve macera tutkunları için en iddialı 2018 yapımı filmi sitemiz üzerinde sorun yaşamadan takip edebilirisiniz. Evinden işine gitmek ve dönmek için düzenli olarak her gün banliyö trenini kullanmaktadır. Sigortacı Michael McCauley (Liam Neeson), bir gün yolculuk sırasında Joanna adında daha önce trende görmediği biri ile tanışır ve onunla sohbet eder. Joanna (Vera Farmiga), trende oraya ait olmayan birini bulmasını karşılığında ise 75 bin dolar vereceğini söyler. Son durağa kadar sırlar dolu birçok konuyu çözmek zorunda kalan Michael, aynı zamanda trende ki tüm yolcuların hayatında da sorumludur.
Michael McCauley işten eve ve evden işe gitmek için kullandığı bu trende artık dönüşü olmayan bir yolun içine girmiştir. Aynı zamanda çocukları da olan Michael'ın oldukça tüm bunları düşünerek bu sırrı çözmek zorundadır. İnternet üzerinden Türkçe tüblaj film izle diyerek sitemizden 7/24 film izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.
Trende ki insanların hayatını kurtarmak zorunda olan Michael McCauley, dönüşü olmayan bu yoldan nasıl çıkacak? Birçok sır ile dolu yolculuğu çözerek insanların hayatını kurtarmak ve 75 bin doların sahibi olmak için sırlarla dolu trende yaşadıkları ile sizi koltuklarınızda gerecek. Sitemizden sansürsüz film izle ile sizde internette donma sorunu yaşamadan keyifle filmi izleyebilirsiniz.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)